Gabinet Logopedyczny Marta Kalandyk-Bieda
Gabinet Logopedyczny Marta Kalandyk-Bieda

 • Poniedziałek
  14:00 - 20:00
 • Wtorek
  14:00 - 20:00
 • Środa
  14:00 - 20:00
 • Czwartek
  14:00 - 20:00
 • Piątek
  14:00 - 20:00
 • Sobota
  8:00 - 15:00
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Poradnia logopedyczna "Gabinet Logopedyczny Marta Kalandyk-Bieda" świadczy skuteczne oraz profesjonalne usługi w obszarze leczenia i redukcji zaburzeń logopedycznych. Nasza praktyka koncentruje się również na profilaktyce związaną z zaburzeniami mowy, obejmując działania mające na celu poprawę procesu komunikacji zarówno u dzieci, jak i osób starszych. Przeprowadzane konsultacje logopedyczne mają miejsce w naszym gabinecie, zlokalizowanym przy ul. Myśliwskiej 32 w Rzeszowie.

 

Bogaty zasób wiedzy, jaki posiada doktor logopedii Marta Kalandyk-Bieda w ramach Gabinetu Logopedycznego, jest wyraźnym dowodem na doskonałą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście, jakie wykazuje wobec osób korzystających z terapii.

Pacjenci, poddawani badaniom, jednogłośnie podkreślają wyjątkową jakość usług świadczonych przez doktora logopedii. To wynik jej głębokiej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia. Każdego pacjenta traktuje z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem, koncentrując się na unikalnych wyzwaniach, jakie przed nim stoją. Ten logopeda w Rzeszowie oferuje szeroki zakres terapii logopedycznych, co stanowi niezaprzeczalny atut jej praktyki.

 

Dzięki długotrwałemu procesowi zdobywania wiedzy, lekarz logopeda Marta Kalandyk-Bieda osiągnęła odpowiednie wykształcenie. Uzyskała tytuł magistra po ukończeniu pięcioletnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Rzeszowskim, a następnie skompletowała swoją edukację poprzez Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Te liczne osiągnięcia edukacyjne świadczą o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w dziedzinie logopedii i neurologopedii. Jako doświadczony logopeda i pedagog zdobyła szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

 

W ramach swojej oferty terapeutycznej dla dzieci, Marta Kalandyk-Bieda prowadzi terapię logopedyczną w obszarze wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, jąkania oraz mutyzmu. W jej ofercie znajdują się również różnorodne szkolenia i zajęcia logopedyczne, które stanowią uzupełnienie jej profesjonalnych usług. Gabinet logopedyczny cieszy się wyjątkowym zaufaniem pacjentów, którzy korzystają z usług tego specjalisty. Dowodem na to są liczne entuzjastyczne opinie, które potwierdzają wysoką jakość oferowanej pomocy.

Dojazd


Komentarze


Ocena: