Logopeda Agata Kappel
Logopeda Agata Kappel

 • Poniedziałek
  16:00 - 19:00
 • Wtorek
  16:00 - 19:00
 • Środa
  16:00 - 19:00
 • Czwartek
  16:00 - 19:00
 • Piątek
  16:00 - 19:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Poradnia logopedyczna prowadzona przez Agatę Kappel oferuje wszechstronne usługi z zakresu terapii logopedycznej oraz korekty trudności językowych, przeznaczone zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Jej głównym celem jest profesjonalne przeciwdziałanie zaburzeniom mowy, mając na uwadze poprawę efektywnej komunikacji w różnych grupach wiekowych. Konsultacje odbywają się w siedzibie poradni logopedycznej, mieszczącej się przy ul. Krokusowej 71 w Rzeszowie.

 

Agata Kappel, jako doświadczony logopeda, posiada niezwykle bogatą wiedzę, co przekłada się na doskonałą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do pacjentów. Wielu badanych pacjentów wyraża pochwały dla pracy Agaty Kappel, doceniając jej wysoki poziom kompetencji i doświadczenia. Każdego pacjenta traktuje ona jako jednostkę, podejmując się terapii z zaangażowaniem i entuzjazmem. W ramach oferty poradni znajduje się szeroki wachlarz terapii logopedycznych.

 

Agata Kappel osiągnęła swoją wiedzę dzięki długotrwałemu procesowi zdobywania wykształcenia. Jest dyplomowanym neurologopedą oraz polonistką. Swoje kompetencje stale rozwija, uczestnicząc w warsztatach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych. To bogate zaplecze edukacyjne świadczy o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w obszarze logopedii i neurologopedii.

 

W zakres usług świadczonych przez ten gabinet logopedyczny wchodzi kompleksowa terapia logopedyczna obejmująca: profilaktykę zaburzeń mowy, terapię opóźnionego rozwoju mowy, korektę wad wymowy - w tym dyslalię, terapię zaburzeń komunikacji językowej związanych z autyzmem lub zespołami genetycznymi, terapię afazji i dysfazji, zajęcia związane z terapią jąkania, pracę nad mutyzmem, terapię specyficznych trudności w nauce szkolnej, wsparcie osób z chorobą Alzheimera oraz chorobą Parkinsona.

Gabinet logopedyczny cieszy się znacznym zaufaniem wśród pacjentów, którzy korzystają z usług tego specjalisty. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie, które potwierdzają skuteczność i profesjonalizm świadczonej terapii.

Dojazd


Komentarze


Ocena: