Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec
Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec

 • Poniedziałek
  12:00 - 18:00
 • Wtorek
  8:00 - 18:00
 • Środa
  -
 • Czwartek
  14:00 - 18:00
 • Piątek
  14:00 - 18:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Gabinet logopedyczny Ośrodek Logopedyczny - Katarzyna Myśliwiec to miejsce, gdzie oferujemy profesjonalne i skuteczne usługi w zakresie leczenia oraz redukcji problemów logopedycznych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasza specjalizacja obejmuje także świadczenie fachowej pomocy w zapobieganiu zaburzeniom mowy. Działania są ukierunkowane na poprawę umiejętności komunikacyjnych osób w każdym wieku. Zapraszamy na wizyty do naszej placówki, która mieści się przy ul. Leszka Czarnego 33 w Rzeszowie.

 

Zespół specjalistów logopedów prowadzi skuteczną interwencję terapeutyczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjentów, w różnym wieku. Działania obejmują nie tylko diagnozowanie i leczenie zaburzeń mowy, ale również akcentują poprawę umiejętności komunikacyjnych, niezależnie od wieku pacjenta.

 

Bogate doświadczenie, które lekarz logopeda Katarzyna Myśliwiec ze Szpitalnego Ośrodka Logopedycznego w Rzeszowie zdobyła od 2008 roku, jest świadectwem doskonałej jakości świadczonych usług oraz indywidualnego podejścia do pacjentów.

Użytkownicy jednogłośnie wyrażają uznanie dla usług oferowanych przez Ośrodek Logopedyczny - Katarzynę Myśliwiec, podkreślając jej wyjątkowy poziom wiedzy i doświadczenia. Każdemu pacjentowi poświęca ona osobiste zaangażowanie i pełen entuzjazm. W ramach pracy w poradni logopedycznej Ośrodka Logopedycznego - Katarzyna Myśliwiec proponuje szeroki wachlarz terapii logopedycznych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb.

 

Osiągnięcie odpowiedniego wykształcenia było owocem wieloletniej drogi zdobywania wiedzy przez Ośrodek Logopedyczny - Katarzynę Myśliwiec. Lekarz ukończyła studia z zakresu psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także Podyplomowe Studium Pedagogiczne na tej samej uczelni. Jej długotrwały proces zdobywania kompetencji świadczy o profesjonalnym podejściu do pacjentów w dziedzinie logopedii i neurologopedii.

 

Bogata gama ofert terapeutycznych, skierowana głównie do najmłodszych pacjentów, obejmuje następujące obszary: terapię opóźnionego rozwoju mowy, naukę czytania we wczesnym wieku, wsparcie terapeutyczne dla osób z dysleksją oraz terapię dzieci z trudnościami w komunikacji afatycznej w wieku szkolnym. Zakres terapii logopedycznych dostępnych dla młodszych i starszych młodzieży obejmuje terapie związane z afazją, wadami wymowy, poprawą emisji głosu oraz terapią osób z trudnościami w płynności mówienia.

Poradnia logopedyczna cieszy się wyjątkowo wysokim poziomem zaufania wśród pacjentów, którzy korzystają z usług tego specjalisty, co znajduje potwierdzenie w wielu entuzjastycznych opinii.

Dojazd


Komentarze


Ocena: