Poradnia Logopedyczna - Centrum Terapii SENSIS
Poradnia Logopedyczna - Centrum Terapii SENSIS

 • Hanasiewicza 10,

  35-103 Rzeszów

 • tel: +48 889 886 878
 • https://www.sensis.rzeszow.pl/oferta/logopedia-neurologopedia/
 • Poniedziałek
  8:00 - 20:00
 • Wtorek
  8:00 - 20:00
 • Środa
  8:00 - 20:00
 • Czwartek
  8:00 - 20:00
 • Piątek
  8:00 - 20:00
 • Sobota
  9:00 - 17:00
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Centrum Terapii SENSIS to profesjonalna poradnia logopedyczna, która świadczy usługi najwyższej jakości w zakresie terapii i korekty zaburzeń mowy. Nasza placówka angażuje się codziennie w prewencję oraz terapię zaburzeń mowy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym celem jest poprawa procesu komunikacji zarówno u osób młodszych, jak i starszych. Zapraszamy na spotkania w naszym centrum, które mieści się pod adresem ul. Hanasiewicza 10 w Rzeszowie.

 

Kadra Centrum Terapii SENSIS, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i osobami starszymi, wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług oraz dedykowanym podejściem do każdego pacjenta. Klienci korzystający z usług poradni logopedycznej wyrażają pełne zadowolenie z profesjonalizmu lekarza logopedy, który dzięki swojej bogatej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu osiąga wyjątkowe efekty. Indywidualne podejście do każdego pacjenta przekłada się na widoczne rezultaty terapii. Lekarz ten oferuje szeroki wachlarz terapii logopedycznych, które są dostosowane do potrzeb pacjenta.

 

Każdy z lekarzy logopedów w zespole Centrum Terapii SENSIS posiada solidne wykształcenie zdobyte w trakcie długotrwałej edukacji. Ich kontynuacyjne zdobywanie wiedzy w celu doskonalenia zawodu stanowi o ich profesjonalnym podejściu w dziedzinie logopedii i neurologopedii, czego dowodem jest ich długoletnie zaangażowanie w rozwijanie umiejętności terapeutycznych.

Bogata oferta terapeutyczna dla dzieci obejmuje wiele obszarów, takich jak: integracja sensoryczna, terapia mutyzmu, terapia lęku i nieśmiałości, terapia taktylna, terapia moczenia nocnego, trening słuchowy Johansen oraz Neuroflow.

 

W ramach oferty tego specjalisty dostępne są różnorodne terapie. W zakresie wsparcia znajdują się porady oraz konsultacje dotyczące wychowania, przeznaczone dla rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz dziadków dzieci do lat 10. Dodatkowo oferowana jest dietoterapia, instruktaż związany z pielęgnacją, jak również ocena rozwoju niemowląt i dzieci. Terapie obejmują także konsultacje oraz terapię psychologiczną, a także sensomotoryczną terapię wzroku. Specjalista zajmuje się również terapią neurorozwojową niemowląt i dzieci, prowadzi logopedię oraz neurologopedię. Poradnia logopedyczna "Centrum Terapii SENSIS" cieszy się znacznym zaufaniem wśród pacjentów, którzy korzystają z usług tego specjalisty. Świadczy o tym wiele entuzjastycznych opinii wyrażonych przez zadowolonych klientów.

Dojazd


Komentarze


Ocena: