Poradnia Logopedyczna Dobre Słowa
Poradnia Logopedyczna Dobre Słowa

 • Poniedziałek
  10:00 - 19:30
 • Wtorek
  10:00 - 19:30
 • Środa
  10:00 - 19:30
 • Czwartek
  10:00 - 19:30
 • Piątek
  10:00 - 19:30
 • Sobota
  10:00 - 16:00
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Gabinet Logopedyczny "Dobre Słowa" prowadzony przez Monikę Kaczmarską oferuje skuteczne i profesjonalne usługi z zakresu diagnozowania oraz korekcji zaburzeń logopedycznych. Monika Kaczmarska ma długoletnie doświadczenie w obszarze logopedii oraz specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju zaburzeń mowy. Jej działalność skupia się również na zapobieganiu tym zaburzeniom poprzez fachową profilaktykę. Gabinet poświęca szczególną uwagę poprawie procesu komunikacji u dzieci i dorosłych, skupiając się na stworzeniu optymalnych warunków dla ich rozwijania. Konsultacje odbywają się w przyjaznej przestrzeni gabinetu, zlokalizowanego przy ul. Partyzantów 16 w Rzeszowie.

 

Bogate kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie logopedy Moniki Kaczmarskiej z Poradni Logopedycznej "Dobre Słowa" w Rzeszowie doskonale świadczą o wysokim standardzie oferowanych usług oraz spersonalizowanym podejściu do pacjentów korzystających z terapii. Klienci wyrażają swoje zadowolenie z usług świadczonych przez lekarza logopedę Monikę Kaczmarską, podkreślając jej głęboką wiedzę i szerokie doświadczenie.

Każdemu pacjentowi poświęca solidny wysiłek, mając na względzie konkretny cel terapii. Jej oferta obejmuje różnorodne formy terapii logopedycznej, co dodatkowo wzbogaca jej profesjonalne podejście.

 

Dzięki wieloletniej edukacji zdobyła odpowiednie wykształcenie, umożliwiające jej pracę z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Monika Kaczmarska, lekarz z Poradni Logopedycznej "Dobre Słowa", posiada tytuł licencjata z pedagogiki specjalnej, pedagogiki wczesnoszkolnej i socjologii uzyskany na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła studia magisterskie z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i socjologii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ponadto, kontynuując swoją edukację, ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z logopedii oraz roczne studia specjalizacyjne z neurologopedii, oba na Uniwersytecie Rzeszowskim. To bogate i długoletnie zdobywanie wiedzy podkreśla jej profesjonalne podejście do pacjentów w dziedzinie logopedii i neurologopedii.

 

Gabinet logopedii w Rzeszowie zdobył sobie wyjątkowe zaufanie wśród pacjentów korzystających z oferowanych usług, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Zakres terapeutyczny obejmuje szeroki wachlarz działań, w tym terapię logopedyczną, dedykowaną terapię zaburzeń mowy i komunikacji, skupienie na problemach z jąkaniem u dzieci oraz osób dorosłych, wsparcie rehabilitacyjne po udarach, wylewach i wypadkach komunikacyjnych, terapię reki, zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży z dysleksją oraz trudnościami w czytaniu i pisaniu. Ponadto, gabinet oferuje również program wczesnej nauki czytania oparty na metodzie symultaniczno-sekwencyjnej.

To miejsce, w którym kompleksowa opieka logopedyczna idzie w parze z uznaniem pacjentów.

Dojazd


Komentarze


Ocena: