Wojciech A. Warmbier
Wojciech A. Warmbier

 • Poniedziałek
  8:00 - 20:00
 • Wtorek
  8:00 - 20:00
 • Środa
  8:00 - 20:00
 • Czwartek
  8:00 - 20:00
 • Piątek
  8:00 - 20:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Poradnia logopedyczna Wojciech A. Warmbier w Rzeszowie oferuje kompleksową gamę usług z zakresu terapii problemów logopedycznych oraz ich redukcji. Specjalizuje się również w profilaktyce zaburzeń mowy, dążąc do poprawy procesu komunikacji wśród osób w różnym wieku. Spotkania terapeutyczne odbywają się w wygodnym gabinecie logopedycznym przy ul. Miodowej 14 w Rzeszowie.

 

Usługi logopedy Wojciecha A. Warmbiera cieszą się uznaniem użytkowników, którzy podkreślają jego głęboką wiedzę oraz doświadczenie. Jego podejście do każdego pacjenta przynosi widoczne efekty. Jako neurologopeda oferuje bogaty wachlarz terapii logopedycznych, które stanowią integralną część jego oferty.

 

Wysokie kompetencje prezentowane przez poradnię logopedyczną Rzeszów Wojciech A. Warmbier świadczą o doskonałej jakości świadczonych usług oraz spersonalizowanym podejściu do pacjentów. Jego solidna edukacja odgrywa tu kluczową rolę. Doktor Wojciech A. Warmbier ukończył magisterskie studia z filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie zdobył dyplom Podyplomowego Studium Logopedycznego na Uniwersytecie w Białymstoku we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz ukończył Studia Podyplomowe z Specjalnością Neurologopedia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Taka wszechstronna edukacja potwierdza jego profesjonalne podejście do pacjentów w obszarze logopedii i neurologopedii.

 

Oferta logopedyczna dla dzieci obejmuje: terapie zaburzeń mowy, terapie afazji dziecięcej, terapie mowy w autyzmie, terapie niepłynności mowy, terapie noworodków i wcześniaków, terapie chorych genetycznie, terapie zaburzeń przyjmowania pokarmów i płynów oraz lekcje poprawnej wymowy. Oferta logopedyczna dla dorosłych proponuje: terapie zaburzeń mowy, terapie afazji, terapie dyzartrii, terapie niepłynności mowy, terapie związane z chorobami neurologicznymi, terapie chorych w stanie paliatywnym, terapie dysfagii oraz lekcje poprawnej wymowy.

 

Poradnia logopedyczna Wojciech A. Warmbier w Rzeszowie cieszy się dużym zaufaniem pacjentów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie.

Dojazd


Komentarze


Ocena: