Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON
Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o firmie


Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON to miejsce, gdzie otrzymasz skuteczne oraz profesjonalne wsparcie w leczeniu problemów logopedycznych oraz ich redukcji. Nasza działalność koncentruje się na wysokojakościowej opiece logopedycznej, a także na efektywnej profilaktyce zaburzeń mowy. W ramach naszych usług skupiamy się również na doskonaleniu procesu komunikacji u dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy na spotkania w naszej lokalizacji w Chmielniku, przy ulicy 484C.

 

Bogate doświadczenie logopedy z Rzeszowa, działającego w ramach Mobilnego Gabinetu Logopedycznego NEURON, jest wyraźnym dowodem na doskonałą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do pacjentów. Badani podkreślają wyjątkową jakość usług świadczonych przez tego lekarza logopedy, która opiera się na głębokiej wiedzy i długoletnim doświadczeniu. Wszystkich pacjentów traktuje z profesjonalizmem i fachowym podejściem. W ofercie tego specjalisty znajduje się szeroki zakres terapii wymowy.

 

Dzięki zdobytej wiedzy osiągnęła odpowiednie wykształcenie. Doktor Mariola Tereszkiewicz, prowadząca Mobilny Gabinet Logopedyczny NEURON, zdobyła tytuł licencjata z dziedziny Edukacji Przedszkolnej z Terapią Pedagogiczną. Następnie kontynuowała rozwijanie swoich kompetencji w obszarze Edukacji Przedszkolnej oraz Wczesnoszkolnej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Logopedii i Logorytmiki, a także dodała do nich podyplomowe studia neurologopedyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ponadto, zakończyła wiele kursów, szkoleń oraz warsztatów związanych z logopedią i neurologopedią. Tak obfita ścieżka edukacyjna świadczy o jej profesjonalnym podejściu do pacjentów w dziedzinie logopedii i neurologopedii.

 

Oferta Mobilnego Gabinetu Logopedycznego NEURON zawiera szeroki zakres usług, w tym: terapia neurologopedyczna, terapia pedagogiczna, terapia logopedyczna, nauka czytania, ćwiczenia koncentracji i uwagi, rozwój kreatywnego myślenia, warsztaty edukacyjne, współpraca z placówkami oświatowymi.

 

Poradnia logopedyczna cieszy się wyjątkowym zaufaniem wśród pacjentów, którzy korzystają z naszych specjalistycznych usług. Dowodem na to są liczne pozytywne opinie, które potwierdzają skuteczność naszych działań i profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

Dojazd


Komentarze


Ocena: